Meny
Kundvagn

SFP fibermodul MonoModo TP-Link TL-SM311LS 10 km 1.25 Gbps

179 kr 199 kr


Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp SFP fibermodul MonoModo TP-Link TL-SM311LS 10 km 1.25 Gbps till ett oslagbart pris.
  • Typ:
    • 9/125 μm
    • Fiberoptik
  • Hastighet: 1.25 Gbps
  • Våglängd: 1310 nm
  • Kompatibel: TL-SG5412F/5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2210/2216/2424/2424P, TL-SL2210/2218/2428/2452, TL-SL1351, MC200L
  • Räckvidd: 10 km
  • Bas: Vatten
  • Arbetsfuktighetsområde: 10 % - 90 %
  • Arbetstemperaturområde: 0º / 70º
  • Spänning: 3,3 V

Kundomdömen

Inga produktomdömen än


Skriv ett omdöme ›